XS
SM
MD
LG
XL
Logo
Görsel
04.02.2024

BASİT SİHİRBAZLIK NUMALARI NASIL YAPILIR

BASİT SİHİRBAZLIK NUMARALARI NASIL YAPILIR.

SİHİRBAZ İLLÜZYONİST 

Sihirbaz illüzyon ve yanılsama yapan kişidir. Sihirbaz olamk için önceden önceden bir eğitim almak gerekir. Bu eğitimlerden sonra bolca provalar yapmak gerekir. Bu eğitimler esnasında önce basit sihir ve sihirbazlık numaraları öğrenmek gerekir. Bu numaraları öğrenirken el çabukluğu gibi teknik ve yöntemleride bilmek ve araştırmak gerekir sihirbazlık öğrenmek için aslında en iyi yöntem usta bir sihirbazdan illüzyon eğitimleri alamaktır. 

Başarılı sihirbazların ve illüzyonistlerin arkasınaki sır aslında bu dur malzemeye sahip olmak iyi bir sihirbaz ilizyonist olmaya yeterli değildir. 

Günümüzde her türlü ilizyon sihir sihirbazlık ve illüzyon malzemelerini bir çok yerden temin etmek mümkündür bu sihirbazlık malzemelerinin nasıl yapıldığına dair acıklayıcı kılavuzu veya cd leride bulunmakatadır. Bu illüzyonist malzemelerini alan kişiler bu açıklayıcı bilgiler doğrultusunda kolay sihirbazlık oyunların yapabilir. Kulaktan para çıkarma sünger toplar şekil değiştiren nesneler renk değiştiren mendiller sihirbaz şapkaları ilizyonist sopaları değnekleri sihirbaz köstümleri ve kuşlar ve tavşanlar gibi gösteriler yapabilirler. 

Ançak bu sihirbazlık oyunlarını yapabilmek için önceden bu öğrenilen gösteri oyunlarını önce yakınlarınıza yapmanızda fayda vardır. Olası bir hata veya yanlış yaptıgınızda bunu ilk gören bu yakınlarınız