XS
SM
MD
LG
XL
Logo
Görsel
18.01.2021

İLLÜZYONİST OLMAK İSTİYORUM Sihirbaz DENİZ KILIÇ 0532.331.52.15

İLLÜZYONİST OLMAK İSTİYORUM sihirbaz DENİZ KILIÇ 532.331.52.15

İLLÜZYONİST  OLMAK  İSTİYORUM

İllüzyonist olmak için  öncelikle  illüzyonistleri seyretmek  gerekir.Sihirbaz  illüzyon  kitapları  ,illüzyon  sihirbazlık videolarını izlemek gerekir.

illüzyonist  olmak için  daha sonra  illüzyon malzemeleri edinmek gerekir. Peki bu  malzemeleri   nereden   temin edebilirsiniz. Ya illüzyon malzemeleri sata  yerlerden  tada  sihirbaz  yada  illüzyonist'lerden alabilirsiniz.Fazla  bütçe ayırmadan  başlamak isterseniz  kitaplarda  başlayabilirsiniz  bütçe  ayırabilirseniz direk  sihirbazlık illüzyon malzemesi satan  mağaza veye  satış yerlerinden önce  küçük illüzyonlar  denen  ucuz  sihir  oyunları almalısınız.  bunları başarabiliyorsanız   zamanla daha  büyük oyunlara geçebilirsiniz.  daha  geniş  bilgiler  ve yardımlar  için  sihirbaz  illüzyonist deniz  kılıç'ı  arayabilirsiniz.

Nasıl Sihirbaz Olunur:

Sihirbaz olmak için önce küçük obje ve malzemeler kullanılarak yapılan oyun ve gösteriler seçilmeli {kibrit çöpleri,kesme şeker,sünger top ve bozuk para} gibi.

Küçük denilen bu oyunları sıkılmadan bıkmadan defalarca prova yapılmalı başarıya yol açtıktan sonra ilk gösterileri aile yakınlarına yapılmalıdır.Bu gösteriler hatasız sunulmaya başlandığı zaman çevrenizdeki dost ve akraba seviyelerine geçilmelidir.Yapılan gösteride hata olursa sanki hata olmamış gibi davranılmalı ve bir başka gösteriye geçilmelidir.Yakınlarınız bu gösteriyi nasıl yapıldığını sorduğunuz zaman sihirbazlar sır vermez cevabı ile karşılık verilmelidir.Asla işin sırrı açıklanmamalıdır.Açıklandığı takdirde sihrin önemli bir değeri kalmaz hatta alay konusu olabilirsiniz.

Bu amatörlük sürenizdir.Bu süre çok iyi geçmelidir bu sürenin zamanı belli değildir.Bu süre ne kadar uzun olursa o kadar faydalıdır.Bu süre içerisinde oyun çeşitliliğinizi arttırabilir sunumunuzu geliştirebilirsiniz.

Bir süre sonra bu mesleğe karşı içinizdeki istek ve sevgi azalmamış ise gösteri çeşitlerinizi genişletebilir daha hacimli oyun ve gösterilere geçebilirsiniz.Sihirbazlığı meslek olarak değilde sevdiğiniz için yapmalısınız.İlk yıllarda alacağınız ücret az olabilir ancak bu yarı amatör denilen dönemde sahne tecrübesi kazanmalısınız.

Benzer Haberler
0532 331 52 15
© Tüm Hakları SaklıdırEfasis Yazılım